Internetové objednávání jídel

POZOR!!!!! ZMĚNA PROVOZNÍHO ŘÁDU ŠKOLNÍ JÍDELNY FRÝDLANT!!!!

Od 1. 9. 2019 se mění provozní řád Školní jídelny Frýdlant ve způsobu odhlašování.

Obědy se musí odhlásit do 14.00 hod předchozího dne a to telefonicky, přes terminál nebo přes internetové objednávání. V případě nemoci je možné si oběd vyzvednout. Od 9.00 do 10.00 hod je možné oběd odebrat ve Školní jídelně v ul. Školní a od 11.00 do 13.30 hod ve výdejnách dle školy, kterou žák navštěvuje. Oběd se vyzvedává do jídlonosiče a ostatní dny nemoci musí být žák odhlášen (dle vyhlášky o stravování č. 107/2005 Sb.).
Bližší informace v
provozním řádu.

Ode dne 1. 6. 2019 bude tato změna ve zkušebním provozu a zaměstnanci ŠJ budou po dobu jednoho měsíce akceptovat pozdější odhlášky.


Jedná se o program, který umožňuje strávníkům zjistit jídelníček, prohlížet a měnit objednávky jídel, sledovat pohyby na kontě atd. Pro přihlášení zvolte správné internetové objednávání volbou odkazu na stránce:

Husova škola: http://strav.nasejidelna.cz/0138
Bělíkova škola: http://strav.nasejidelna.cz/0139
Purkyňova škola: http://strav.nasejidelna.cz/0140

Zobrazí se přihlašovací dialog, do kterého zadejte svoje přihlašovací jméno a heslo. Úvodní jméno a heslo vám sdělí v kanceláři školní jídelny. Heslo si po prvním přihlášení změňte. Pokud heslo zapomenete, kontaktujte kancelář ŠJ.

Můžete objednat nejvýše 1x oběd č.1 nebo 1x oběd č.2 nebo 1x oběd č.3. Pokud máte objednán oběd č.1 a chcete oběd č.2(č.3), přeobjednejte si na oběd č.2 nebo na oběd č.3. Jídlo, které objednáte nebo zrušíte, se znázorní šedým tlačítkem a textem "Čeká na potvrzení objednávky terminálem". Objednané jídlo musí jídelna potvrdit přenosem vaší objednávky do systému. Teprve poté se změna projeví v terminálu.

OBJEDNÁVKA - DENNÍ [1] - TABULKA (pravá část)

Tlačítka modrá jsou objednaná jídla.
Tlačítka růžová jsou odhlášená jídla nebo připravený jídelní lístek.
Tlačítko žluté den s kterým manipulujete.
Tlačítko (datum) tmavě černé je aktuální den.
Tlačítka šedá nelze použít (st.svátek,prázdniny,ředit.volno,víkend atd.).

OBJEDNÁVKA - MĚSÍČNÍ [31]

Tlačítka růžová - nelze objednat.
Tlačítka modrá - lze zrušit.
Tlačítka zelená - lze objednat.

Omlouváme se za případné nesrovnalosti v programu. Děkujeme za pochopení.
počítadlo.abz.cz